Program

Barevná romance z mobilních toalet pro celou rodinu. Groteskní komiksový souboj pro celou rodinu o nadvládu nad toaletami.

Závozník z firmy JOHNNY SERVIS provádí svou denní rutinu, když se mu do cesty připlete tvrdohlavá a tak trochu záludná dívka. Díky ní se jeho běžný pracovní den změní v neobyčejné dobrodružství. Neobvyklé manipulační hříčky, přesná dynamická akce a trochu kouzla k tomu. 

 

JONATAN VNOUČEK je clown, performer a improvizátor. V roce 2020 absolvoval magisterské studium na katedře nonverbálního divadla na pražské HAMU. Své divadelní zkušenosti nasbíral po celém světě. Například pracoval se známým mimem Milanem Sládkem a rok studoval cirkusovou univerzitu ve Finsku, kde se specializoval na disciplínu cyr wheel. JOHNNY & JENNY je jeho druhým autorským představením.

MICHAELA STARÁ je performerka, tanečnice a mimka. V roce 2020 úspěšně zakončila magisterské studium na katedře nonverbálního divadla (HAMU, Praha). Kromě studia v Praze absolvovala měsíční stáž na Berlínské Die Etage a půlroční Erasmus ve Stockolmu na univerzitě DOCH. Její specializací je neobvyklé propojování různých stylů streetdance s pantomimou a manipulací s pingpongovými míčky

 

Účinkují: Jonatán Vnouček a Michaela Stará

Dramaturgická a režijní spolupráce: Ondřej Holba

Supervize: Lukáš Houdek

 

 

Děkujeme našim partnerům a sponzorům